Основні поняття:Відвідувач – особа, яка відвідала хоча б одну сторінку Сайту www.myceliatech.com.Користувач – фізична особа, Відвідувач сайту, який при здійсненні Замовлення, прийняв умови публічної оферти на сайті www.myceliatech.com та що підтвердив, що він є дієздатним громадянином, який досягнув 18 років.Покупець – Користувач, що здійснив та оплатив Замовлення на сайті www.myceliatech.com та отримав Товар. Права та обов'язки Покупця робіт, послуг у сфері електронної комерції визначаються законодавством України, зокрема Законом України "Про захист прав споживачів".Продавець – Фізична особа-підприємець Кондрин Марта Богданівна, що діє на підставі Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.Інтернет-магазин – інтернет-сайт Продавця, розташований у мережі інтернет за адресою: www.myceliatech.com, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання Покупцям, а також вказані умови та види доставки, оплати та повернення цих Товарів.Сайт – www.myceliatech.com.Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на придбання та доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті www.myceliatech.com та оплачених при здійсненні або отриманні Замовлення.Товар – вироби зі шкіри: рюкзаки, сумки, гаманці, блокноти, аксесуари, а також інші вироби зі шкіри, представлені до продажу на Сайті. Товари представлені на Сайті через фото-зразки та текстові описи, що є власністю Продавця.
1. Загальні положення1.1. Ця Угода укладається між ФОП Кондрин М.Б., що надає доступ та послуги www.myceliatech.com (далі по тексту - сайту), і фізичною особою, яка відвідала хоча б одну сторінку Сайту або особою, що скористалася хоча б одним із сервісів, що надаються Сайтом, без попередньої реєстрації і авторизації на Сайті (далі по тексту - Відвідувачем сайту).1.2. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою: www.myceliatech.com.1.3. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче. У разі незгоди Користувач зобов'язаний негайно припинити використання сервісу і покинути Сайт www.myceliatech.com.1.4. Умови продажу Товарів, а також інформація про Товар, представлена на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України та прирівнюється до письмової форми договору відповідно до Закону України про електронну комерцію.1.5. Електронний договір укладається і виконується в порядку, передбаченому Цивільним та Господарським кодексами України, а також іншими актами законодавства.1.6. Електронний договір укладається шляхом пропозиції його укласти (оферти) однією стороною та її прийняття (акцепту) другою стороною.1.7. Для прийняття пропозиції укласти такий договір Покупець має ідентифікуватися в системі та надати відповідь про прийняття пропозиції (акцепт) у порядку, визначеному в п.6 ст.11 про Порядок укладення електронного договору відповідно до Закону України про електронну комерцію.1.8. Електронний договір з Користувачем набирає чинності з моменту одержання Продавцем, що направив пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному п.6 ст.11 про Порядок укладення електронного договору або з моменту відправки Продавцем Покупцеві електронного підтвердження про прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті.1.9. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не будуть передбачені інші умови. Додатково Продавець може повідомляти Покупця про подібні зміни способом, який визначає Продавець. Чинна оферта знаходиться на сайті www.myceliatech.com у розділі «Публічна оферта».
2. Предмет угоди2.1. Предметом Угоди є надання Користувачеві можливості купувати для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов'язаних зі здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою: www.myceliatech.com та надання Покупцеві послуг з оформлення, реалізації та доставки Товару, в порядку та на умовах, передбачених цією Офертою.2.2. Угода поширюється на всі види товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.
3. Товар та порядок здійснення покупки3.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є простими ілюстраціями до нього і не можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар описи / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити механічні друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець може листа за електронною адресою: .moc.hcetailecym%40atram3.2. У разі відсутності необхідної кількості замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити зазначений Товар із Замовлення або анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем при оформленні замовлення або дзвінком контактної особи Продавця. Або за домовленістю з Покупцем, Продавець протягом 14 робочих днів може виготовити виріб, якого немає на сайті www.myceliatech.com.3.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.3.4. Після оформлення Замовлення на Сайті контактна особа Продавця телефонує, щоб підтвердити Замовлення. Після відправлення Замовлення Покупцеві надається інформація про номер накладної та орієнтовну дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем при оформленні замовлення. Менеджер, що обслуговує дане Замовлення, може уточнити деталі Замовлення, погодити / уточнити дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.3.5. Якщо Продавець або контактна особа Продавця не змогли зв'язатися з Покупцем протягом чотирьох робочих днів, то дане Замовлення буде вважатися анульованим автоматично.3.6. Очікувана дата передачі Замовлення в службу доставки може повідомлятися Покупцю менеджером, що обслуговує Замовлення, при телефонному дзвінку Покупцеві. Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об'єктивних, на думку Продавця, причин.3.7. Спілкування Користувача / Покупця з менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі та комунікаційного етикету. Суворо заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також погроз і шантажу, в незалежно від того, в якому вигляді та кому вони були адресовані.
4. Доставка замовлення4.1. Доставка Товару здійснюється службою експрес-доставки «Нова пошта», або іншою, яка вказана на сайті www.myceliatech.com. Передача Товару Покупцеві здійснюється різними способами на вибір Покупця при заповненні заявки Замовлення. Способи, а також приблизні терміни доставки Товарів вказані на Сайті www.myceliatech.com в розділі «Доставка, оплата, повернення».4.2. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України та можливостями служби доставки «Нова пошта».4.3. Затримки у доставці можливі, зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.4.4. Відправлення замовлень від Покупців здійснюється у робочі дні до 16:00. Доставка Новою поштою по Україні здійснюється з 10:00 до 18:00 у робочі дні на наступний день після здійснення замовлення. Замовлення отримані в п'ятницю будуть надіслані в понеділок. Відстежити рух відправлення можна по номеру відправлення (надається після відправлення автоматично) на офіційному сайті Нової Пошти: novaposhta.ua/tracking. Терміни доставки 2-5 робочих днів за умови наявності товару на складі. Доставку оплачує Замовник.4.5. При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеній у Замовленні як одержувач (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»).4.6. При прийнятті Замовлення, Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленому вигляду та комплектності Товару, а також перевірити цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленого Товару, Одержувач розписується в документі служби доставки та оплачує Замовлення. Підпис у документах свідчить про те, що претензій до Товару Отримувачем не заявлено, Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару Одержувачу.4.7. Ризик випадкової поломки або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та поставлення Одержувачем Замовлення підпису в документах служби доставки, що підтверджують доставку Замовлення до кінцевого одержувача.4.8. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.4.9. У разі повернення Замовлення Продавцеві з причин неможливості отримати Замовлення Покупцем у відділенні служби доставки «Нова пошта», вартість доставки не повертатиметься з отриманої передоплати від Покупця, за умови, що Покупець здійснив оплату Замовлення попередньо. Якщо Покупець не оплатив Замовлення попередньо, усі витрати за повернення Товару компенсує Продавець.4.10. Користувач розуміє і погоджується, що здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
5. Оплата товару5.1. Вартість Товару на Сайті www.myceliatech.com вказується в гривнях. Сума замовлення складається з вартості замовлених Товарів.5.2. У разі неправильного зазначення на Сайті ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця при підтвердженні Замовлення або анульовує Замовлення.5.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.5.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем будь-яким із способів, запропонованих Продавцем при оформленні Замовлення, детальна інформація про які знаходиться на Сайті www.myceliatech.com у розділі «Доставка та Оплата».5.5. При оплаті Замовлень на Сайті www.myceliatech.com за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на захищеній платіжної сторінці банку Monobank, на якій потрібно ввести дані платіжної картки Покупця і суму замовлення.5.6. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програми бонусів на свій розсуд. Види знижок, бонусів, порядок і умови їх нарахування вказані на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.
6. Повернення товару та грошових коштів6.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до умов, вказаних на Сайті www.myceliatech.com у розділі «Повернення товару».6.2. Покупець має право обміняти / повернути Товар, якщо він не задовольнив Покупця за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний Покупцем за призначенням і не експлуатовувався Покупцем попередньо. Покупець має право на обмін Товару протягом чотирнадцяти календарних днів, не враховуючи дня купівлі, відповідно до Статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів».6.3. Товар, що повертається, Покупцем повинен з мати товарний вигляд та додаткові комплектуючі і повинен бути висланий Покупцем Продавцю службою експрес-доставки «Нова пошта» у відділення №10, що розташоване за адресою: вул.Степана Бандери 30Б, Івано-Франківськ, 76000.6.4. Повернення або обмін Товару здійснюється якщо:6.4.1. Отриманий Товар не відповідає Товару, який замовив і оплатив Покупець.6.4.2. Повернення Товару належної якості можливе у випадку, якщо Товар не використовувався Покупцем попередньо, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики, а також, якщо збережений розрахунковий документ або гарантійний талон, виданий Покупцеві разом з проданим Товаром.6.4.3. При відмові Покупця від Товару згідно п.6.4.1. Продавець відшкодовує Покупцю вартість повернутого Товару, у повному обсязі протягом 30 днів з дати надходження Товару на склад Продавця.6.4.4. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, яка здійснювала оплату за Замовлення. Можливо, для переказу грошових коштів Покупцеві необхідно буде надати копію національного паспорта, ідентифікаційного коду та квитанцію про оплату Товару, за який повертаються кошти. У випадку, якщо Покупця неможливо ідентифікувати і Покупець не надав для повернення коштів усі документи, перераховані вище, Продавець залишає за собою право відмовити Покупцеві в поверненні коштів.6.4.5. Якщо на момент звернення Покупця з метою заміни купленого Товару на аналогічний або інакший, даний Товар відсутній у продажу або на складі у Продавця, і Продаваць відмовляється його виготовити протягом 14 робочих днів, без поважної причини, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і вимагати у Продавця повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми.6.4.6. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий Товар грошову суму протягом 30 днів з дня повернення Покупцем Товару.6.5. Зовнішній вигляд і укомплектування Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.6.6. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, укомплектування та товарного вигляду Продавцем не приймаються.6.7. Повернення сплачених грошових коштів Покупцю здійснюється Продавцем за допомогою повернення вартості оплаченого Товару, здійснюється банківським переказом, узгодженим Покупцем та Продавцем, який не суперечить чинному законодавству України.

7. Відповідальність7.1. Покупець несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації. Надання неточної інформації або не надання такої інформації за вимогою інтернет-магазину www.myceliatech.com може слугувати приводом для призупинення надання послуг або продажу товару. При цьому інтернет-магазин www.myceliatech.com не несе відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну Покупцеві у випадку призупинення / невиконання послуг або не здійснення продажу Товару за умови невиконання даного пункту Договору.7.2. Продавець не несе відповідальності за затримки під час доставки Замовлення, зважаючи на непередбачувані обставини, що могли статися не з вини Продавця.7.3. Продавець не несе відповідальності за будь-яке пошкодження Товару, яке могло виникнути під час доставки.7.4. Продавець не несе відповідальності за будь-які збитки та моральну шкоду, отримані Покупцем у результаті помилкового розуміння або нерозуміння ним інформації про порядок оформлення /оплати Замовлення, а також про порядок отримання та використання Товару.7.5. Продавець не несе відповідальності за невідповідність Товару очікуванням Покупця та /або його суб'єктивній оцінці. Поради та рекомендації, надані Покупцеві зі сторони Продавця, не можуть розглядатися як гарантії.7.6. У разі невиконання або неналежного виконання своїх зобов'язань за Офертою Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України та умов цієї Оферти.7.7. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань за Офертою, якщо таке невиконання стало наслідком обставин непереборної сили, тобто надзвичайних і невідворотних за даних умов обставин. До обставин непереборної сили, зокрема, відносяться: стихійні лиха, військові дії, страйки, дії та рішення державних органів влади, та інші дії, що можуть виникнути у телекомунікаційних та енергетичних мережах.7.8. Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили, повинна протягом п'яти календарних днів у письмовому вигляді або за допомогою електронної пошти повідомити іншу Сторону про настання таких обставин.7.9. У разі виникнення непорозумінь Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення цих розбіжностей виключно шляхом переговорів.
8. Конфіденційність і захист інформації8.1. Персональні дані Користувача / Покупця обробляються відповідно до Закону України від 1 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних». Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що діють у сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами.8.2. Сторони зобов'язані забезпечити захист персональних даних, що стали їм відомі з електронних документів (повідомлень) під час вчинення електронних правочинів, у порядку, передбаченому Законом України "Про захист персональних даних".8.3. При оформленні Замовлення на Сайті www.myceliatech.com Користувач надає Продавцю наступну персональну інформацію: прізвище, ім'я, адресу електронної пошти та контактний номер телефону.8.4. При оформленні Замовлення Користувач зобов'язаний вказувати правдиві персональні дані.8.5. Надаючи свої персональні дані на Сайті www.myceliatech.com, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і в цілях промоції Продавцем власних Товарів і послуг.8.6. Покупець дає Продавцю право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані в бази даних Продавця (без додаткового повідомлення Покупця про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Покупець бере на себе зобов'язання не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).8.7. Продавець може використовувати персональні дані Користувача / Покупця:8.7.1. Для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем / Покупцем згідно Договору.8.7.2. Для здійснення підтвердження менеджером або інакшою контактною особою Продавця Замовлення.8.7.3. Для відправки Покупцю Замовлення службою експрес-доставки "Нова пошта".8.7.4. Для оцінки та аналізу роботи Сайту www.myceliatech.com.8.7.5. Для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем на Сайті www.myceliatech.com8.8. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця.8.9. Продавець має право використовувати технологію Cookies: інформацію у вигляді текстових або бінарних даних, отриманих від веб-сайту на веб-сервері, яка зберігається у клієнта, тобто браузера, а потім відправлена на той же сайт, якщо Користувач повторно відвідував Сайт. Cookies не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.8.10. Продавець отримує інформацію про IP-адресу відвідувача Сайту www.myceliatech.com. Дана інформація не буде використовуватися для встановлення особи Відвідувача.8.11. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем / Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.8.12. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем / Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та /або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657-XII «Про захист інформації».
9. Додаткові умови9.1. Продавець має право передавати свої повноваження, права та обов'язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.9.2. Вся текстова інформація та графічні зображення, що розміщені на сайті інтернет-магазину www.myceliatech.com є власністю Продавця та /або його постачальників і виробників Товару.9.3. Інтернет-магазин і послуги, що надає Продавець Користувачу / Покупцю на Сайті можуть бути тимчасово частково / повністю недоступні внаслідок проведення профілактичних або інших робіт технічного характеру на Сайті. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або при потребі без попередження.9.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача / Покупця він повинен звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом. Всі суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.9.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.
10. Строк дії Договору та порядок його розірвання10.1. Даний Договір набуває чинності з моменту здійснення Покупцем акцепту (здійснення замовлення на сайті www.myceliatech.com) і діє до повного виконання зобов'язань Сторонами, за винятком випадків його дострокового розірвання.10.2. До закінчення строку дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою Сторін, яка повинна бути оформлена у письмовому вигляді.10.3. Сторони мають право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, у випадку не виконання однією із Сторін умов даного Договору та у випадках, передбачених цим Договором і чинним законодавством України.

Made with